Vše o nákupu »

Platební podmínky

Platební podmínky

Podmínkou platné elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Přístup na stránky kvalitni-spotrebice.cz může být podmíněn poskytnutím některých osobních údajů uživatelů. V takovém případě bude Prodávající s těmito údaji nakládat v souladu s platnými právními předpisy, zejména v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje budou plně zabezpečeny proti zneužití.

Ceny uvedené na internetových stránkách Prodávajícího jsou platné v okamžiku objednání a jsou uváděny jako konečné, včetně DPH, PHE (poplatku za likvidaci historického elektroodpadu). Prodávající si vyhrazuje právo tiskových chyb a změny cen, v případě změny peněžních kurzů, výrazném nárůstu inflace nebo při výrazných změnách dodavatelských podmínek u výrobců a ostatních dodavatelů zboží.

Kupní cena bude považována za zaplacenou uhrazením v hotovosti při osobním převzetí zboží od dopravců nebo teprve připsáním celé kupní ceny na běžný účet Prodávajícího.

V současné době nabízíme také prodej na splátky od společností McTree, HomeCredit, Essox.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na tel. čísle 725 847 891 nebo 724 147 096.zavřít